Čechie Uhříněves B – SK Újezd Praha 4 C 5:1. Jedeme na vítězné vlně

Sešli jsme se opět za velmi přivětivého počasí. My fandové, plni očekávání a dobré nálady, a naši borci v nadupaném počtu a s odhodláním nic nepodcenit. Ještě před zápasem hoši zvládli nové společné foto a šlo se na věc…

No, nezačali jsme zrovna nejlépe. Mezi hráči vázla komunikace, někteří působili jakoby “v úsporném režimu” (a víme, že to jindy umí pěkně rozjet), jiní si zase trochu pletli, na kterém postu mají hrát. Hra postrádala více pohybu a vytváření akcí, které by směřovaly k úspěšnému zakončení. Co naplat, nový impuls přišel až s inkasovaným gólem. Inu, všechno zlé je k něčemu dobré a tohle evidentně kluky nakoplo. Po pár minutách přišla odpověď a do necelých 15 minut se stav otočil v náš prospěch. Oba góly vstřelil Tomáš, prozatímně aspirující na nejlepšího střelce.

Ve druhém poločase šance přicházely, bohužel se ze hry skórovat nedařilo. Došlo také k výměně brankářů – Mára vystřídal Adama, který se tímto s námi rozloučil (odjíždí studovat mimo ČR)… Ale pak přišel faul na Šrouba a kopala se desítka. Trenér povolal kapitána Špaldu a ten proměnil. Přestože stav byl pro nás jistě uspokojivý, chtěli jsme víc. V 72. minutě byl před bránou soupeře faulován Matěj a náš penaltový exekutor byl nekompromisní a v provedení ještě preciznější – stav 4:1. A právě Matěj udělil Újezdu poslední “zářez”, když po zpracování nahrávky prudkou střelou trefil balon mezi tyče. A bylo hotovo.

V detailním pozápasovém rozboru si vysloužila palec nahoru i dobře se doplňující stoperská dvojice kluků Šmejkalovic (mimo jiné)… No, pečlivě se prodiskutovalo zkrátka všechno, tak uvidíme v sobotu odpoledne na Žižkově, jak se to projeví na hře a na výsledku 🙂

Čechii zdar!

Čechie Uhříněves B – SK Újezd Praha 4 C 5:1

Střelci Čechie: Tomáš Jírů (25′ a 30′)  Pavel Špalek (55′ a 72′), Matěj Hořejší (77′)